• Ново
Линон Зора 30 бар столче, црна завршница со гулаб сива кожа од фау

Линон Зора 30 бар столче, црна завршница со гулаб сива кожа од фау

Buyers rating:
DEN 5599.84

Износ

Нагласете ја вашата кујна со оваа столица за преоден бар. Идеално за обични пијалоци и јадење околу бар, или игри на табела за висина на паб, оваа столица работи најдобро со решетки со височини од 41 "до 43" H. Х. Цврстата дрвена рамка е елегантна, но сепак цврста со црни обоени нозе и стапало шини. Бледо сива кожна тапацир од кожа е ветер за чистење и удобно удобно. Сјајна сребрена нокти на главата додава модерен акцент. Ставете неколку околу вашата лента за да дадете зачудувачка изјава. Цврста цврста рамка од тврдо дрво. Издржливи црни витраж нозе со шини за стабилност и удобност. Лесно да се исчисти светло сивата кожа тапацир. Удобно густо седиште и грб. Сјајна сребрена глава за нокти. Идеално за седење на табела за висина на бар или паб. Работи најдобро со бар -височини од 41 "до 43" H. Тежина капацитет 275 фунти. Потребно е собрание. Собрани димензии : 19 "W x 22" D x 39.5 "H. Висина на седиштето : 24". Бродови во 1 кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Кити во мојот џеб носач пакет, чаша
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша

Кити во мојот џеб носач пакет држи сè што ви треба за да се грижите за вашите мачиња! Овој прекрасен сет д

DEN 0.67
Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна Слушката и м�

DEN 239.84