• Ново
Време на одмор пред осветлување 6,5 'Медисон бор бела вештачка елка, чисти светла

Време на одмор пред осветлување 6,5 'Медисон бор бела вештачка елка, чисти светла

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Вашиот дом ќе започне да изгледа многу како Божиќ со 6,5 метри пред-осветлен Медисон бор. Ова заслепувачко бело дрво има 600 совети за гранки, 300 мини чисти светла што остануваат осветлени ако некој изгори, претходно прицврстени шарки за лесно поставување и здрав пластичен штанд. Донесете го расположението со оваа уникатна и елегантна вештачка елка. Време на одмор 6,5 метри пред-осветлување Медисон бор бела елка? 600 совети на филијали? 300 мини чисти светла? Светлата остануваат осветлени ако некој изгори? Пред-прицврстени шарки гранки за лесно поставување? Дополнителна цврста гранка за вашиот топер на дрво? Вклучен штанд на дрво? Лесно поставување? 3,5 стапки со дијаметар? Само за употреба во затворен простор? Ретардант на пламен? 2-годишна ограничена гаранција? Боја : Бела? Материјал : 42% ПВЦ; 25% железна жица; 13% челик; 8% бакар; 7% pp; 5% стакло? Модел # : TG66 EH148 C59.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16