• Ново
килим на областа на племенските токени на Нулум Елина

килим на областа на племенските токени на Нулум Елина

Buyers rating:
DEN 1879.04

Износ

Направено од 100% вискоза, овој современ килим додава допир на шарм во вашиот простор со своите недооценети мотиви и неутрална палета на бои. Nuloom Elina Tribal Tokens Area Rugmachine Mademade in Belgiummatery : 100% Viscosebacking : Не-лизгање латекстење : Индоорекортизирани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, домашна канцеларија, ден.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша

Кити во мојот џеб носач пакет држи сè што ви треба за да се грижите за вашите мачиња! Овој прекрасен сет д

DEN 0.67
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84