• Ново
Чудо на нација Девојче девојче прикриено ромпер, големини 12м-5Т

Чудо на нација Девојче девојче прикриено ромпер, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Се упатува кон базенот? Чувајте го вашето мало девојче покриено и изгледа кул! Покривањето на Romper Terrycloth на Wonder Nation ќе направи одличен додаток на колекцијата за пливање на вашето малечко и ќе ја задржи топло и пријатно по забавниот ден на базен или плажа. Исклучиво на. Материјал : 80% полиестер/20% памучна јамка Тери. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; UPF 50+ заштита од сонце. Пливаат ромпер прикријте ги девојчињата за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67