• Ново
Bisontec 2.4GHz 4CH Axis Gyro WiFi FPV RC Quadcopter RTF авиони со 0,3MP камера сите дронови со камера

Bisontec 2.4GHz 4CH Axis Gyro WiFi FPV RC Quadcopter RTF авиони со 0,3MP камера сите дронови со камера

Buyers rating:
DEN 2719.84

Износ

Има систем за контрола на жиро од 6 оски изграден за постабилни и лесни летови за оние кои не се експерти со беспилотни летала. Исто така, изграден во внатрешноста на дронот е и еден автоматско враќање на автоматското враќање што авионот започна да се враќа. This 2.4 GHz 4 CH 6 Axis Gyro WIFI FPV RC Quadcopter RTF Aircraft With 0.3 MP Camera All Drone with Camera is the perfect present for kids, makes an ideal party present, birthday present, fun at home, lockdown gift, holidays gift, thanksgiving gift, Подарок на Неј, подарок за Божиќ, подарок за роденден. 6-оски систем за контрола на жиро : Со вграден 6 D Gyro System, овој квадкоптер има карактеристики на стабилна борба и лесно работење . Едно притискање автоматско враќање : Притискање на копчето без глава 2 секунди, далечинскиот управувач се јавува со бит бучава, опашка од авиони Светлосни трепки брзо, авионите почнаа да се враќаат . го олеснуваат пронаоѓањето на патот до дома . Режим без глава : Само треба да го контролирате предавателот, авионот може да биде произволна насока напред, назад, свртете лево, свртете десно, нема потреба да се грижи за тоа изгуби од контролата . Функција на ролна од 360 степени : Quadcopter ќе се преврти напред / назад / лево / лево / лево / десно според вашите упатства . далечински управуван (RC) готов-за-извршен (RTR) хеликоптери хоби ставка Одличен подарок за возраст од 8 и повеќе години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84