• Ново
Bisontec 2.4GHz 4CH Axis Gyro WiFi FPV RC Quadcopter RTF авиони со 0,3MP камера сите дронови со камера

Bisontec 2.4GHz 4CH Axis Gyro WiFi FPV RC Quadcopter RTF авиони со 0,3MP камера сите дронови со камера

Buyers rating:
DEN 2719.84

Износ

Има систем за контрола на жиро од 6 оски изграден за постабилни и лесни летови за оние кои не се експерти со беспилотни летала. Исто така, изграден во внатрешноста на дронот е и еден автоматско враќање на автоматското враќање што авионот започна да се враќа. This 2.4 GHz 4 CH 6 Axis Gyro WIFI FPV RC Quadcopter RTF Aircraft With 0.3 MP Camera All Drone with Camera is the perfect present for kids, makes an ideal party present, birthday present, fun at home, lockdown gift, holidays gift, thanksgiving gift, Подарок на Неј, подарок за Божиќ, подарок за роденден. 6-оски систем за контрола на жиро : Со вграден 6 D Gyro System, овој квадкоптер има карактеристики на стабилна борба и лесно работење . Едно притискање автоматско враќање : Притискање на копчето без глава 2 секунди, далечинскиот управувач се јавува со бит бучава, опашка од авиони Светлосни трепки брзо, авионите почнаа да се враќаат . го олеснуваат пронаоѓањето на патот до дома . Режим без глава : Само треба да го контролирате предавателот, авионот може да биде произволна насока напред, назад, свртете лево, свртете десно, нема потреба да се грижи за тоа изгуби од контролата . Функција на ролна од 360 степени : Quadcopter ќе се преврти напред / назад / лево / лево / лево / десно според вашите упатства . далечински управуван (RC) готов-за-извршен (RTR) хеликоптери хоби ставка Одличен подарок за возраст од 8 и повеќе години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60