• Ново
Фантоскоп 18 18 црна цветна полиестерска декоративна перница

Фантоскоп 18 18 црна цветна полиестерска декоративна перница

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Овие украсни капаци за новата серија за живеење на Phantospope ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие слатки капаци за перници за фрлање се достапни во големината 18 "x18 " и 6 бои. Овие трајни капаци на перници се изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие капаци на перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие декоративни капаци на перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница покрива само, без вметнување. Дизајн : Нова серија за живеење. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 18x18 инчи/45х45 см. Боја : Црна. Број : Сет на 4. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36