• Ново
Фантоскоп 18 18 црна цветна полиестерска декоративна перница

Фантоскоп 18 18 црна цветна полиестерска декоративна перница

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Овие украсни капаци за новата серија за живеење на Phantospope ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие слатки капаци за перници за фрлање се достапни во големината 18 "x18 " и 6 бои. Овие трајни капаци на перници се изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие капаци на перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие декоративни капаци на перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница покрива само, без вметнување. Дизајн : Нова серија за живеење. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 18x18 инчи/45х45 см. Боја : Црна. Број : Сет на 4. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00