• Ново
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите. За разлика од повеќето други чипови со пченка, кои користат високо преработено пченкарен брашно, чипчињата со тортилја на Que Pasa се направени од целото јадро од пченка-традиционалниот начин на кој тие се направени во Мексико со генерации. Пченката е натопено преку ноќ, изникна, а потоа се залепува помеѓу лава камења, извадени од врвовите на Кверетаро за да се испорача супериорен вкус и криза. Храната на Que Pasa е потврдена од проектот што не е ГМО, останувајќи верен на ветувањето дека секогаш ги чува хемикалиите надвор од кујната. И, само за да се осигураме дека никој не остана од вкусот Фиеста, Кви Паса е исто така без глутен и веган. Затоа, седнете, опуштете се и уживајте. Вие сте во добра компанија. Чипови на Кви Паса Тортилја : Еден фунтар. УСДА органски. Не-ГМО проект потврден. Без глутен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33