• Ново
Чизми за девојки на мали деца

Чизми за девојки на мали деца

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен/зимски месеци со овие чизми на Јосмо. Во класично црно, средно-високите кожни чизми се странични украсени со мали столпчиња. Овие карактеристики на затворање на странични страни. Комплетен со удобно ѓон и заоблен пети, неговиот дизајн е сигурен дека ќе го зголеми сезонскиот изглед. Девојки чизми. 100% рачно изработени материјали. Затворање на патент.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84