• Ново
Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна. Слушката и мравката не потрошија време да се вратат на работа и брзо се вратија со снимки од главата : Se7en, проект што се спушти како ран класик во нивната дискографија. Снимено помеѓу 1997-1999 година, Headshots : SE7 EN првично беше објавен на касета само како придонес на римасерите на неславните ленти со глава, серија касети со 4-патеки со 4-патеки од сите различни уметници во екипажот во тоа време. Секој волумен од серијата беше произведен во ограничени количини, така што, како што екипажот ја изгради својата репутација, лентите се зголемија во популарност и наскоро станаа барани колекционери. Во раните 00 -ти, навивачите редовно ги купуваа и продаваа оригиналните касети на e Bay за нагоре од 100 долари. Сега, во чест на првото издание пред 20 години, Rhymesayers го прежали овој легендарен проект како годишнина во боја винил 3 LP-Set! Атмосфера - глава на глава : Se7en - винил. 2019. По нивниот деби -албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна. Слушката и мравката не потрошија време да се вратат на работа и брзо се вратија со снимки од главата : Se7en, проект што се спушти како ран класик во нивната дискографија. Снимено помеѓу 1997-1999 година, Headshots : SE7 EN првично беше објавен на касета само како придонес во неславните ленти на Rhymesayers, во тоа време, серија касети со 4-патеки од сите различни уметници во екипажот во тоа време. Секој волумен од серијата беше произведен во ограничени количини, така што, како што екипажот ја изгради својата репутација, лентите се зголемија во популарност и наскоро станаа барани колекционери. Во раните 00 -ти, навивачите редовно ги купуваа и продаваа оригиналните касети на e Bay за нагоре од 100 долари. Сега, во чест на оригиналното издание пред 20 години, Римесајерс го прежали овој легендарен проект како годишнина во боја Винил 3 LP-сет!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33