• Ново
Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна. Слушката и мравката не потрошија време да се вратат на работа и брзо се вратија со снимки од главата : Se7en, проект што се спушти како ран класик во нивната дискографија. Снимено помеѓу 1997-1999 година, Headshots : SE7 EN првично беше објавен на касета само како придонес на римасерите на неславните ленти со глава, серија касети со 4-патеки со 4-патеки од сите различни уметници во екипажот во тоа време. Секој волумен од серијата беше произведен во ограничени количини, така што, како што екипажот ја изгради својата репутација, лентите се зголемија во популарност и наскоро станаа барани колекционери. Во раните 00 -ти, навивачите редовно ги купуваа и продаваа оригиналните касети на e Bay за нагоре од 100 долари. Сега, во чест на првото издание пред 20 години, Rhymesayers го прежали овој легендарен проект како годишнина во боја винил 3 LP-Set! Атмосфера - глава на глава : Se7en - винил. 2019. По нивниот деби -албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна. Слушката и мравката не потрошија време да се вратат на работа и брзо се вратија со снимки од главата : Se7en, проект што се спушти како ран класик во нивната дискографија. Снимено помеѓу 1997-1999 година, Headshots : SE7 EN првично беше објавен на касета само како придонес во неславните ленти на Rhymesayers, во тоа време, серија касети со 4-патеки од сите различни уметници во екипажот во тоа време. Секој волумен од серијата беше произведен во ограничени количини, така што, како што екипажот ја изгради својата репутација, лентите се зголемија во популарност и наскоро станаа барани колекционери. Во раните 00 -ти, навивачите редовно ги купуваа и продаваа оригиналните касети на e Bay за нагоре од 100 долари. Сега, во чест на оригиналното издание пред 20 години, Римесајерс го прежали овој легендарен проект како годишнина во боја Винил 3 LP-сет!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36