• Ново
Athенски атлетски чевли

Athенски атлетски чевли

Buyers rating:
DEN 519.68

Износ

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли. Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цврста основа. Овој чевли за жени прави удобен додаток на остатокот од вашата колекција на обувки. Тој спортува издржлив, бел гумен ѓон. Добијте ја потребната влечење при вршење на вежбање на отворено. Одлично е за трчање, пешачење, јога и вклучување во различни спортови. Исто така, прави идеален избор за едноставна секојдневна употреба - како да се прошетате брза до продавницата и назад. Проширете ги опциите за обувки со овој чевли за атлетски работи. Атлетски работи женски атлетски чевли : направени за удобност. Чевли за атлетски дела има ѓон од бела гума. Достапно во 10, 11, 6, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9 и 9,5. Достапно во повеќе бои (продадено одделно). Погодно за вежбање на отворено и фитнес рутини. Лесен и удобно градење. Спортски, сепак трендовски дизајн. Издржлив ѓон.

Декларирани својства

Најдобри предлози