• Ново
Емерил Лагас машка судот кралска лигав отпорна кожа Оксфорд патики за работа

Емерил Лагас машка судот кралска лигав отпорна кожа Оксфорд патики за работа

Buyers rating:
DEN 703.84

Износ

Машката кралска е лизгање на обична двојна патика на близнаци, во кој има горен горниот дел од кожа, јака и табулатор за влечење за лесно. Овие работни чевли отпорни на лизгање имаат крајна комбинација на најсовремени дизајн и технологија за да обезбедат врвни перформанси на изрез за професионални обувки. Кожа горен. Анти-маснотии удобност со средниот ред. Поставена отпорна на мирис на мирис. All Shield® вода и отпорна на дамки. Отпорна на лизгање на надворешната страна. Подготвена јака и повлечете го јазичето.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо В

DEN 1.00