• Ново
Ваксман единечна рачка влечка кујна тапа, хром

Ваксман единечна рачка влечка кујна тапа, хром

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

Оваа тапа на кујната за влечење на Waxman нуди 2 уникатни поставки за спреј. Едниот е спуст на дождот. Другиот е аериран поток со удобен дизајн со една линија. Кое и да одлучувате, нема да бидете разочарани од Ваксман. Стилски и елегантен дизајн конструиран со керамички диск технологија и убава финиш за триење за трајна убавина. Повлекување тапа има единечна контрола на копчето за притискање на водата на вашите прсти; Доаѓа со флексибилно црево од не'рѓосувачки челик за да се справи со секое чистење. Лесна инсталација, со инсталација на разноврсност на мијалник од 1 или 3 дупки. Вклучува тапа, флексибилни линии за снабдување со не'рѓосувачки челик за едноставна инсталација и палуба за палуби. Ваксман единечна рачка за влечење кујна тапа, контрола на хромирана единечна рачка со прикажување на извлекување две функции плукаат или во спреј или аериран поток. Нема потреба од кертриџ за керамички диск за истекување. Полирана хромирана тапа со водни патишта во согласност со олово. Одвојна плоча за палуба за инсталација од 1 или 3 дупки. Бришење чисти млазници се спротивставуваат на градењето на минерали.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67