• Ново
DigiPower BP SNV50A - Батерија - Li -Ion - за Sony Handycam FDR -AX100, AX43, AX60, HDR -CX170, CX485, CX680, PJ330, PJ350, PJ675, PJ6880

DigiPower BP SNV50A - Батерија - Li -Ion - за Sony Handycam FDR -AX100, AX43, AX60, HDR -CX170, CX485, CX680,

Buyers rating:
DEN 287.20

Износ

Пакетот за батерии за батерии Digi Power BP-SNV50 A е идеален додаток за вашата компатибилна камера на Sony. Го заменува оригиналниот пакет на батерии Sony NP-FV50. Овој пакет на батерии е дизајниран да обезбеди континуирана, сигурна моќност на вашата компатибилна камера на Sony. Digi Power BP-SNV50 A SONY ᅡᄄ NP-FV50 Заменски замена Видео камера Батерија : BP-SNV50 A батерија за полнење на видео-камери. Замена за Sony NP-FV50. Капацитет од 650 m Ah. 175-минутно просечно време на трчање. 1-годишна гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша

Кити во мојот џеб носач пакет држи сè што ви треба за да се грижите за вашите мачиња! Овој прекрасен сет д

DEN 0.67
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84