• Ново
DigiPower BP SNV50A - Батерија - Li -Ion - за Sony Handycam FDR -AX100, AX43, AX60, HDR -CX170, CX485, CX680, PJ330, PJ350, PJ675, PJ6880

DigiPower BP SNV50A - Батерија - Li -Ion - за Sony Handycam FDR -AX100, AX43, AX60, HDR -CX170, CX485, CX680,

Buyers rating:
DEN 287.20

Износ

Пакетот за батерии за батерии Digi Power BP-SNV50 A е идеален додаток за вашата компатибилна камера на Sony. Го заменува оригиналниот пакет на батерии Sony NP-FV50. Овој пакет на батерии е дизајниран да обезбеди континуирана, сигурна моќност на вашата компатибилна камера на Sony. Digi Power BP-SNV50 A SONY ᅡᄄ NP-FV50 Заменски замена Видео камера Батерија : BP-SNV50 A батерија за полнење на видео-камери. Замена за Sony NP-FV50. Капацитет од 650 m Ah. 175-минутно просечно време на трчање. 1-годишна гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84