• Ново
Маици за кратки ракави на Денот на Денот на Свети Патрик, 3-пакувања, големини од 12 милиони метри

Маици за кратки ракави на Денот на Денот на Свети Патрик, 3-пакувања, големини од 12 милиони метри

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

За среќното момче во вашиот живот! Тој може да биде празничен на денот на Свети Пети со овие маици со кратки ракави со забавни графички отпечатоци и класичен дизајн на екипаж. Изработени во ткаенина од памук, овие момчиња се совршени врвови за да го прослават Денот на Свети Патрик и да се носат подалеку, заедно со неговите омилени фармерки, џогери или шорцеви! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Денот на маицата на момчињата на Свети Патрик од патот до славење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Женски накит со отворен пети клин
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски накит со отворен пети клин

Чекор во пенлив изглед со „Кали клин“ од Бринли Ко Овој клин има прекрасен сјаен материјал, отворен пет

DEN 2.67