• Ново
Серта, екстра голема, ватирана гел меморија за пена Орто кауч миленичиња

Серта, екстра голема, ватирана гел меморија за пена Орто кауч миленичиња

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Серта ватирана гел меморија од пена Орто кауч домашно милениче кревет го доставува вашето најубаво член на семејството најдоброто седиште во куќата. Користејќи ги истите пени и иновации што се користат во водечкиот бренд на душеци во Америка, овој кревет за кучиња Serta стручно го спарува згрченото ортопедско јадро на пена со удобно ватиран слој на гел за ладење гел меморија од пена. Пената за меморија за гел за ладење е во согласност со уникатната големина, форма и стил на спиење на вашето куче за персонализирано искуство. Додека терапевтската ортопедска база на пена обезбедува поддржувачки слој, идеален за постари или активни кучиња. Ултра-перницата површината за спиење е опкружена со три големи засилувачи за засилено чувство за безбедност и поддршка слична на перници. Овие кадифен ја зајакнуваат употреба на еко-поли-влакна, направено од рециклирани материјали за еколошка алтернатива на традиционалните кревети за кучиња. Комплетирајте со лесна грижа, капакот за перење машина и технологијата за контрола на мирисот на ултра свежо, ќе го сакате овој кревет за кучиња Сета скоро онолку колку што прави вашето куче. Клучни карактеристики : Серта, голема, ватирана гел меморија за пена Орто кауч за домашни миленици. Меморија за ладење гел меморија од пена ватирана површина за спиење за дополнителна поддршка за удобност и ладење. Згрчената ортопедска пена обезбедува поддршка за основа на база и олеснување на притисокот на зглобовите. Плишана површина за спиење третирана со ултра-свежа технологија за контрола на мирис . Одобрена сертификат-САД, пени од душек. Еко-поли исполнети со врски за поддршка на главата и вратот. Комплетирајте со поддршка за нелигаш и лесна грижа, отстранлив, капакот за перење машина : Нема потреба да се отстрани поли-влакна полнење од Bolster.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68