• Ново
Машки боксерски брифинзи за боксери, памук, памук за влага, долна облека од 3 пакувања, секси боксерски интроли за контрола на миризба, 3-пакет

Машки боксерски брифинзи за боксери, памук, памук за влага, долна облека од 3 пакувања, секси боксерски интроли

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Машките брифинзи за боксери на Hanes® се направени од висококвалитетна мешавина од памук за истегнување што е влага и отпорна на мирис за да ви помогне да бидете кул за време на вежбањето и пошироко. Тие се дизајнирани со лесна торбичка за поддршка за воздушна удобност и удобност Flex® лента за половината што спречува стискање и врзување. И нашата омилена карактеристика на сите? Овие кратки комплети за долна облека за мажи се достапни во повеќекратни и модерни опции за печатење и боја за да можете да изберете оној што работи најдобро за вас. Квалитетна ткаенина - Нашите боксерски брифинзи 3 -пакети се направени од ултра -весела мешавина од памук/модал/спандекс што е мека и се движи со вас . Вредноста што ја очекувате - Пакетот за вредности на долна облека за мажи вклучува 3 пара боксерски брифи за мажи . Удобност што ја заслужувате - Комфорт Флекс лого -лента за половината ја задржува долна облека на вашите мажи од стискање и врзување, со лесна, поддржувачка торбичка што помага да се одржи во место за дополнителна удобност и слободно движење . Опции за големина - со големини на долна облека за мажи, достапна во Современи отпечатоци и бои, нашите повеќе опции за долна облека за боксер го прават шопингот едноставен . исто така без ознака - затоа што кој има време за изгребани ознаки?. Лесна грижа - фрлете ги десно во машината за перење на денот на алиштата.

Декларирани својства

Најдобри предлози