• Ново
Skylink SK- Аларм камера Делукс поврзан со безжичен систем за автоматизација на безжична безбедност, паметен телефон со iPhone Android, ехо Alexa и IFTTT компатибилен

Skylink SK- Аларм камера Делукс поврзан со безжичен систем за автоматизација на безжична безбедност, паметен

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Сè-во-еден систем со функции на аларм, контрола на домови и видео мониторинг-Заштитете го вашиот дом на паметен начин! Контроли и следете го вашиот дом од каде било во светот без такси за набудување. Skylinknet работи со Google Home, Amazon Echo со вештина Alexa, контролирајте го системот со говорни команди, систем за проширување, имаат слобода да додадат до 100 уреди во секое време (сензори или приемници за осветлување) и до 10 камери. Лесна инсталација, приклучок и репродукција. Апликација достапна за уреди со Android & i OS. Дали IFTTT е компатибилен, овозможувајќи ви да го интегрирате системот беспрекорно со другите производи за паметни домашни уреди

Декларирани својства

Најдобри предлози

САД, АД миленичиња носач, мал, бел
  • Ново
Мислење на купувачите:

САД, АД миленичиња носач, мал, бел

Овој носач на миленичиња е совршено решение за транспорт на мали животни Носачот вклучува рачка, четири

DEN 2.67