• Ново
Томас и пријатели Детска пешкир, памук, сива, никелодеон

Томас и пријатели Детска пешкир, памук, сива, никелодеон

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Вашето малечко ќе сака да се прошета на железничката пруга со оваа обвивка за пешкири од Томас и пријатели, во кој се наоѓаат Томас Тенк моторот и неговата екипа носи забава на времето за капење, плажа или базен. Децата ќе го сакаат мекото и топлото чувство на тоа завиткано околу нив откако ќе се пробијат во водата. Изработено од памук Тери, оваа пешкир со качулка е многу апсорбирана за брзо сушење по пливање или туширање. Децата можат да го носат како пончо или бањарка, а аголните џебови го олеснуваат завиткувањето за пријатна удобност. Овој забавен додаток е одличен начин да ги задржите децата топли и суви на плажа, базен или по бања дома. Детска бања и пријатели со тома и пријатели, обвивка за пешкири со качулка, 100% памук, сива. 100% памук. Дизајн на Томас и пријатели : Томас и пријателите се во целосна сила на оваа симпатична и кукавичка пешкир. Завиткајте го вашето дете во акција спакувана удобност и стил со помош на Thomas The Tank Engine и неговата екипа од популарната анимирана серија . Soft & Cozy Train : Супер меката и поканувачка текстура на висококвалитетниот памучен материјал Тери ги задржува децата топли топли топло и суво после туш или пливање со високо апсорбинтен материјал за брзо сушење . Забава и разноврсна : Со забавен дизајн и деца и родители ќе го сакаат, оваа удобна крпа за бања е одлична за домот, плажата или базенот. Разновидната пешкир со качулка може да се носи како пончо или бањарка, па дури може да се користи како мијалник. Кошките џебови на аголот им дозволуваат на децата да ја задржат оваа кул крпа завиткана удобно околу нив . Лесна грижа : Можете да го фрлите пешкирот во мијалник и фен без да се грижите за бојата што избледува, што го прави одличен избор за секое дете . ставка вклучува : пешкир со качулка : пешкир со качулка : А качулка за пешкир Завитка за бања со мерење 24 ”(л) x 50” (w). Доволно е за одгледување мали деца и деца кои се движат од 3 до 7 години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Влезете во разноврсен нов изглед со станот De Deee од Brinley Co Овој трендовски дизајн има мека пети од бадем с�

DEN 351.84
Madden Girl Goldiie Footbed Sundal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girl Goldiie Footbed Sundal

„Goldiie“ на Мадден Девојка е класична силуета за нозе во кревет со дното на платформата Се одликува со дн�

DEN 479.84