• Ново
Повторно воспоставени замени за касети: CH565A Black, C4911A Cyan, C4912a Magenta, C4913A Yellowолта за употреба во DesignJet 111, 510

Повторно воспоставени замени за касети: CH565A Black, C4911A Cyan, C4912a Magenta, C4913A Yellowолта за употреба

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи Оваа понуда вклучува : 1 82 црна, 1 82 цијан, 1 82 магента и 1 82 жолти-картони; Тие го заменуваат оригиналниот CH565 A Black, C4911 A Cyan, C4912a Magenta, C4913a жолта. Зошто да платиме двојно повеќе за скапиот бренд име 82 кога нашите резерви за замена за замена за замена се поддржани овој сет е компатибилен со Design Jet 111 и Design Jet 510. Ве молиме, забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во Соединетите држави и Канада. Употребата на касети за замена за замена и материјали не ја поништува гаранцијата за печатачот. не ги произведува нашите касети за повторно воспоставување. Оваа замена за повторно воспоставени замени за 82 касети : 1 CH565 A црна, 1 C4911 A Cyan, 1 C4912 A Magenta, 1 C4913 A жолта за употреба во Design Jet 111, 510 е компатибилна ставка за кертриџ што секогаш испраќа брзо и. За употреба во Design Jet 111. Design Jet 510. Вклучено : 1 82 CH565 A црна, 1 82 C4911 A Cyan, 1 82 C4912a Magenta, 1 82 C4913 A Yellow. Сите касети компатибилни и преработени од LD се тестирани со квалитет за да се обезбеди долготрајна употреба и смело, живописно печатење на секоја страница. За употреба во Design Jet 111 Design Jet 510. Вклучено : 1 82 CH565 A црна, 1 82 C4911 A Cyan, 1 82 C4912a Magenta, 1 82 C4913 A Yellow. Сите касети компатибилни и преработени од LD се тестирани со квалитет за да се обезбеди долготрајна употреба и смело, живописно печатење на секоја страница.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Air-loc директно ребра 16 6,50- гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Air-loc директно ребра 16 6,50- гума

Airloc директно ребра е тревник и градинарска гума дизајнирана за минимално оштетување на тревата и лесно

DEN 704.00
Karcher пена млазница, 0. литар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Karcher пена млазница, 0. литар

Млазница од пена со моќна пена без напор ги чисти сите видови на површини, на пр Боја од автомобил или мо�

DEN 2583.84