• Ново
Часовна удобност ca Широка ширина кожни чевли со чипка црна 8

Часовна удобност ca Широка ширина кожни чевли со чипка црна 8

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

24 -часовна удобност caprice Women's Wide Shipth Comfort Shoe за опуштено вклопување. Овој чевли на дами има ниска потпетица од 1 ", чипка на врзана вратоврска за целодневна удобност додека сте во движење, а тоа е направено со трајни гумени материјали за максимална површинска зафат со кожа горниот дел за континуирана дишење . Испорака на сите производи. Во чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, перцер, нејасна и цвеќиња) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка ширина (W) од Фазпаз. Кожа. Гума. Тркалезна пети. 1 "низок потпетица. Чипка. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Декларирани својства

Најдобри предлози