• Ново
-Mobile ZTE Axon Mini Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

-Mobile ZTE Axon Mini Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. Адаптивно компатибилни уреди за брзо полнење (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе се наполни со нормална брзина без метеж. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. Компатибилни уреди : Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат. USB кабли : 4 ft и 6 ft. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Преносен, мал и лесен. Truwire Combo Charger Поставете ги сите други не-брзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . Адаптивна технологија за брзо полнење : Со IXIR Брзо полнење 2. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и над-полнење. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД.Adaptive Fast Forting (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидот со висока моќност на IXIR 2 засилувач, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи.

Декларирани својства

Најдобри предлози