• Ново
Primal Silver Silver Silver Silver Laser дизајниран вкрстен приврзок со ланец на кабел Форзантина

Primal Silver Silver Silver Silver Laser дизајниран вкрстен приврзок со ланец на кабел Форзантина

Buyers rating:
DEN 495.84

Износ

Симбол на вечна вера и вечна loveубов, овој ласер дизајниран вкрстен приврзок е направен од родиум позлатен сребро. Со висока полирана завршница за атрактивен сјај, овој приврзок за намалување на скратениот 30x16mm има дизајн на срце во центарот. Совршено за секоја пригода, овој религиозен приврзок се менува од 18-инчен долг кабелски ланец кој се прицврстува со затворач на прстенот. : Пролетниот рингметал : Стерлинг Сребрена Метална боја : Whitepanding со димензии на кауција : 30мм x 16mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmlaser Designedyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. Земја на потекло на Соединетите држави : Италија Стерлинг сребро, полиран, ласерски гравиран, исечен, цврст, пролетен прстен, 18-инчен ланец.

Декларирани својства

Најдобри предлози