• Ново
COMO BLU Women'sенски плус големина Сплит блуза за вратот

COMO BLU Women'sенски плус големина Сплит блуза за вратот

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Овој тренд на десно долги ракави 3 копче предниот дел на отворањето на копчето прави одличен главен дел во плакарот на сите. Носете го со омиленото дно и чевли за да ја завршите совршената облека. Убава блуза од COMO Blu што е точно за работа или викенд. Loveе го обожавате лесното вклопување, цветно печатење и став за лежење. Womenенски плус големина Сплит на вратот селска блуза од материјал COMO Blu : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Дефект : Сплит врат со плоча со три копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 должина на ракави со еластични манжетни. Џебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print; Trim Crochet.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници јуниори чипка на чипка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници јуниори чипка на чипка

Нема граници на јуниори од чипка со кратки ракави, големини XS3 X материјал : тело : 100% најлон; Поставена : 100

DEN 296.00