• Ново
Време и еластична еластична половината на женските пријатни панталони со џогер

Време и еластична еластична половината на женските пријатни панталони со џогер

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Започнете го денот во овие класични џогери од време и TRU. Изработени од супер-мека четка за четка и допир на ткаенина за истегнување за да ви помогнат да ве одржуваат удобно во текот на целиот ден, овие женски џогери имаат еластична лента за ребра и манжетни за да испорачаат ласкаво, улично инспирирано вклопување… и имаат џебови! Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Active Fit; Цела должина. Подигнување и инсејм : среден пораст; 27.5 ”. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 Slash Side џебови. Карактеристики : четкана ткаенина од хаки; ребрести половини и манжетни; влечење со метални громоти и совети на агли.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бенд за поддршка на породилно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бенд за поддршка на породилно

Бенд за поддршка на породилно од страна на „Под Врапц“ од креаторите на стомакот разбојник...

DEN 215.84