• Ново
Време и вистинско женско и женско плус широко ребро пливање дното со исечени

Време и вистинско женско и женско плус широко ребро пливање дното со исечени

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Направете бранови со времето и ребрестиот пливање на Тру со акцент на задната дупка што додава детални детали на овој класичен стил. Силуетата со високи половини нуди ласкаво вклопување и дополнително покритие. Пар со врвовите за бикини и танкини (продадени одделно) за изглед што сигурно ќе направи бранови. Исклучиво на. Материјал : 94% најлон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : високи; Умерено покритие. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Карактеристики : Детали за отсекување на задниот дел со акцент на лак; широка текстура на ребра; наредени. Време и висино високи половини за пливање со исечени за жени. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Западен капа на Винчестер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Западен капа на Винчестер

Краток опис не е достапен 100% затворање на памук, кука и јамка, само миење на рацете, црно памучно двојно к

DEN 271.68
Maxенско породилно здолниште со макси
  • Ново
Мислење на купувачите:

Maxенско породилно здолниште со макси

Класично и модерно, ова трендовски здолниште за породилно максимално здолниште од облека од 24 / 7 удобно�

DEN 336.00