• Ново
DesignArt „Сини пченкари со зелени лисја на бело“, традиционално печатење на природно бор дрво

DesignArt „Сини пченкари со зелени лисја на бело“, традиционално печатење на природно бор дрво

Buyers rating:
DEN 671.84

Износ

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : плоштад. - Предмет : Цветен вид : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Сина 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Солем манго Агуас Фрескас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Солем манго Агуас Фрескас

Овошен пијалок, манго, шише 20,3 мл 20% сок Пастеризирана Прашања? www.drinksolutions.mx Производ на Мексико Добро тре

DEN 39.68
Божиќна светлина на Рудолф Јуниорс
  • Ново
Мислење на купувачите:

Божиќна светлина на Рудолф Јуниорс

Ringвони на празниците со оваа шарена маичка за Божиќни светло во која има омилен ликРудолф на ирваси со ц

DEN 0.67