• Ново
Јакијан клупа за складирање на влегување со корпи, сива

Јакијан клупа за складирање на влегување со корпи, сива

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Клупата за складирање на влегувањето на Јакијан зборува излитена-шик на повидок. Преголема и кадифен, светло сивата перница ве поздравува дома, додека отстранливите корпи ги уредуваат чевлите, додатоците за зимско време и опрема за одење кучиња. Цветање на сиви тонови и нотка на изгорен даб издлаби приказна инспирирана од мека куќа. Украдете момент на оваа крајбрежна клупа за складирање на влез, отворен простор за живеење или простор за облекување. Завршувањето со сиво миење ќе варира за уникатен изглед. Јужни претпријатија, клупа за складирање на влегување во Jakian со корпи, сива : оди на кое било место за складирање. 3 отстранливи корпи и седиште со широко тело. Кадифен перница. Монохроматска шема на бои. Завршувањето со сиво миење ќе варира. Излитена шик стил со крајбрежен пресврт. Gunmetal со сиво изгорен даб, светло сива и ладна чеша. Материјали : Ironелезна цевка обложена со прав, МДФ, фурнир од пепел, ратан, пена, микрофибер. Ткаенина : меко тужена полиестер. Место за третирање со благ сапун и вода. Собрание : Задолжително. Поддржува до : 250 фунти (седиште), 15 фунти (секоја корпа). Приближна тежина : 35 фунти. Димензии на корпите : 13,75 "W x 11" D X 8.75 "H. Димензии на седиштето : 46,75" W x 12.25 "D X 19,5" H. Димензии на перница на седиштата : 46,75 "W x 12.25" D x 2 "Дебела. Димензии на потпирачот за грб : 48" W x .75 "D x 2-6.25" H. Дозвола : 46,5 "w x 11" d x 1,75 "ч. Отпечаток : 48" w x 13 "г. целокупни димензии : 48" w x 13.25 "d x 26" h. Модел# WM779317.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Напредно зачинување со 9шик, 3 женски мекобол Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со

DEN 2.33