• Ново
R4B UOMO - машки чевли W BOA - црна црна - големина 42

R4B UOMO - машки чевли W BOA - црна црна - големина 42

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

R4 B нуди внимателно изработена мешавина на удобност и мала тежина, вклопување, трансфер на електрична енергија и аеродинамична ефикасност. Контролата на затворањето на BOA IP1-A R4 B? и е надополнет со пар лесни, уредно прилагодливи микро-ленти. Инјектираната надворешна плоча на јаглеродни влакна на R4 B е тврда за пренесување на електрична енергија и извајана за да помогне во аеродинамиката. Комбинира со докажаната поддршка и удобна фиксија : k велосипедска манжетна со извајани кревети за нозе и потпетица за поддршка за да се осигури дека секој скапоцен ват оди директно во вашите педали. Горниот микрофибер на R4 B е тврд, лесен и еластичен со доволно флексибилност за да се обезбеди удобност за ногата на секој возач, но доволно силен за да ги издржи барањата на трките? без казната за тежината. Перфорациите во форма на дијамант во форма на форма помагаат во управувањето со температурата. R4 B UOMO тежи само 254g (големина 42,5). Се одликува со единствена контрола на затворање BOA IP1-A за лесен, брз, безбеден, аеродинамичен и удобен дизајн. Инјектираната надворешна плоча на јаглеродни влакна е тврда за пренесување на електрична енергија и извајана за да помогне во аеродинамиката. Докажаната поддржувачка и удобна fi? Bo A IP1-A е комплиментирана од пар светлина, уредно прилагодливи микро-ленти. Ласерските перфорации во форма на дијаманти помагаат во управувањето со температурата.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Monroe Shocks & Sparts Monro-Matic Plus Strut
  • Ново
Мислење на купувачите:

Monroe Shocks & Sparts Monro-Matic Plus Strut

Монроматични плус ленти се наполнети со азотни гас и се карактеризираат со чувствителна брзина на вент�

DEN 3820.16
Момци боја панталони со боја
  • Ново
Мислење на купувачите:

Момци боја панталони со боја

Панталоните во боја на момчињата GCutee може да му помогнат на вашиот син да го започне својот ден со довер�

DEN 3.00