• Ново
Уникатни поволни цени, женски плус големина, исклучете ја јаката со двојно градење на палто за линија

Уникатни поволни цени, женски плус големина, исклучете ја јаката со двојно градење на палто за линија

Buyers rating:
DEN 1279.84

Износ

Палтото се одликува со јака од пресврт и двомеч што додава современ изглед. Слој над џемпери или прилагодени панталони и станови за изглед на ден до ден-недела. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи табела со големина на 1x.body (во инчи ) Меѓународна големина гарнир на градите - Girth на половината Вкупна должина - Ширина на рамото1x 47 5/ 8 - 42 1/2 36 5/8 16 5 /82x 50 3/4 - 45 5/8 37 17 3/83x 54 3/8 -49 1/4 37 3/8 - 184 X 57 7/8 - 52 3/4 37 3/4 -18 3/4 Единствени поволни цени Plusенски плус големина Спуштете ја јаката со двојно гради линија на палто 100% полиестер. Увезено. Спуштете го јаката. Два наклонети џебови. Двоен дојка. Машинска миење ладно или суво чисто, ладно железо.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84