• Ново
-Фит по прв квалитет на кратко-x-големи торби на

-Фит по прв квалитет на кратко-x-големи торби на

Buyers rating:
DEN 760.16

Износ

Наменето за максимална заштита на истекување со голема секојдневна вредност, брифинзите за нега на храброст имаат удобност во форма на удобност плус со нежна еластика што се обликува на вашето тело за поудобно и дискретно вклопување од стандардните пелени за возрасни. Надворешниот капак налик на ткаенина е мека и удобна за целодневно носење додека вентилираните панели на половината овозможуваат да помине воздухот, да се намали собранието на топлина и да се промовира здрава кожа. Секој производ е конструиран со дискретна јадро технологија која овозможува потенки, високо-апсорбирачки материјал што му овозможува на корисникот да се движи послободно и самоуверено. Влагата брзо се заклучува во контакт за дополнителна заштита од истекување, додека меката надворешна ткаенина обезбедува дополнителна целодневна удобност. Дополнителна голема големина одговара на големини на половината од 59 до 64 инчи за прицврстено и удобно вклопување. Секој производ за инконтиненција на храброст има комерцијален брз фитил слој на материјал со технологија Max Soft кој обезбедува напредна мекост со брза апсорпција на течност за оптимални перформанси на производот. Овој пакет вклучува четири пакувања на брифинзи со 15 пара по пакет за вкупно 60 индивидуални парови на брифи за еднократна употреба. Производите за грижа за возрасни за храброст се произведуваат во Пенсилванија со внимание на квалитетот, безбедноста, одржливоста и одговорни практики за извори од страна на храброста, компанија во сопственост на семејство. Грижата за храброст е лидер во развојот на производи за врвен квалитет. Покрај нашата колекција производи за нега на возрасни, ние нудиме и линии на производи за бебиња, женска нега, производи за хартија, влошки за кученца и многу повеќе. Nu-Fit со прв квалитет на кратки квалитети-X-големи 4 кеси од 15 (60 ct.).

Декларирани својства

Најдобри предлози

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна Слушката и м�

DEN 239.84
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33