• Ново
Qt Sedum чоколадна топка

Qt Sedum чоколадна топка

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека. Густата густа на ниско распространување ќе ви помогне да ги поздравите поладните температури со прекрасни есенски бои. Овој Седум е ниско одржување, екстремно фабрика толерантно со суша. Тие се сигурни и тврди. Засади на полно сонце и просечно до сиромашна добро исцедена почва. Експерт градинар QT Sedum Choc Ball.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33