• Ново
& T ZTE Axon Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

& T ZTE Axon Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Адаптивна технологија за брзо полнење : Со IXIR Брзо полнење 2. Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и над-полнење. Преносен, мал и лесен. Автоматски престанува со полнење кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84