• Ново
Jewelersclub акцент бел дијамант првичен ѓердан за приврзоци за жени за жени

Jewelersclub акцент бел дијамант првичен ѓердан за приврзоци за жени за жени

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Шик, модерен начин да го потресете почетниот. Почетниот ѓердан од белиот дијамант на накит Клуб ви помага да се тресете и да заблескате. Идеално за носење на секој обичен или формален настан, ги фаќа очите на сите околу вас со полски и сјај на издржливо сребро и сјај на белите дијаманти. Синџирот со јаже од 18 години доаѓа заедно со вашиот првичен приврзок за да можете да потресете современ ѓердан каде и да одите. Со занаетчиство како ова, вашиот нов ѓердан може да се пофали и со позитивен и луксузен допир .. Зошто да го сакате вашиот нов ѓердан за приврзоци за приврзоци на Jewelers Club?. Нашата loveубов кон бујните бели дијаманти исполнува одлична изработка за да го создадеме овој дизајн што ве слави, секој ден. Овој почетен ѓердан од монограм не е само забавен додаток за носење, туку е и оној што никогаш нема да излезе од стил. Персонализираниот накит е еден од најбараните дизајни на денешниот пазар. Овој ѓердан ќе ви даде чувство дека е дизајниран специјално за вас. Тоа е внимателна идеја за подароци за сите прекрасни жени во вашиот живот . Карактеристики : . Полирано во .925 Стерлинг сребро. Шик, курзивен стил на фонт. Вклучува синџир на јаже од 18 инчи, вашиот нов Jewersclub Белиот дијамант, почетен приврзок ѓердан е зачудувачко парче буква уметност. Внимателно избрани бели дијаманти искра и блескаат на вратот. Додадете во вашата колекција за накит и оставете го вашиот стил да заземе централна фаза со нов почетен, приврзок за дијаманти . Персонализирана, полирана .925 Стерлинг сребро : Вашиот курзивен почетен приврзок за ѓердан е направен од трајно стерлинг сребро и вклучува ланец со јаже од 18 ”, па затоа и вие Може да го украси веднаш, веднаш од кутијата. Нашиот квалитет го прави овој ѓердан богатство што сакате да го задржите со децении што доаѓаат . Акцент и подобрување на секоја облека, секој ден : Белите дијаманти ја зголемуваат целокупната елеганција на почетниот ѓердан. Носете го со вечерен фустан или фармерки. Цврсти и издржливи, овие приврзоци повторно ве прават искра, време и време.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00