• Ново
Cleanубов за чистење на гулаб на телото за чистење на кожата склона кон кожата, 17. Оз

Cleanубов за чистење на гулаб на телото за чистење на кожата склона кон кожата, 17. Оз

Buyers rating:
DEN 133.92

Износ

Грижата за состојбата на вашата кожа сега започнува во туш со гулаб на телото на телото, чистач за нега на кожата склона кон кожата со колоидна овесна каша за да помогне во смирување на кожата на суво-бод. Миењето на телото без парабен и сулфат без сулфат е направено со расчистувачи за чистење базирана на растенија и комплекс за враќање на влагата 10x* за да се трансформира дури и најсушната кожа во само еден туш. Како да користите : Исцедете дарежлива количина на гулаб со суво крцкање на кожата, надополнувајќи го чистачот на телото во дланките или на loofah. Секако, изведените средства за чистење му помагаат на ова чистење на телото да создаде луксузен латер. Измазнете ја нежната формула за миење на телото над вашето тело и оставете ја светлината латер да ја гали, изедначи и хидратската кожа. Исплакнете со топла вода за да откриете кожа што се чувствува навлажнета, мазна и мека. Грижа за кожа склона кон егзема : Dove Love Tode Love Eczema-склона на кожата за нега на кожата, се смирува и ја храни кожата со суво-бод. Гулаб. 17,5 ул. Чисти состојки : Овој средство за чистење е направен со природно потекло од нежни средства за чистење на кожата, без сулфати или парабени, е веган овластен за ПЕТА и е направен од 100 проценти рециклирани пластични шишиња. Експертска нега : ко-креирана со дерматолози и развиен од #1 дерматологот препорача бренд за миење на телото. Бесплатно мирис : Овој нежен чистач на телото е формулиран без мирис, погоден за чувствителна кожа. Единствена навлажнувачка формула : Овој нежен чистач на телото е формулиран со комплекс за враќање на влагата 10x со 10x влага на следното водечко миење на телото. Направено со состојки одобрени од дерматологот : Овој чистач на телото со колоидна овесна каша помага да се смири кожата на суво-бод.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20