• Ново
Главни мекили Chuncy Chenille Papyrus beige предиво, 31. дворови

Главни мекили Chuncy Chenille Papyrus beige предиво, 31. дворови

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Плетајте или капчиња вашите омилени креации со главни тешки Chunky Chenille Papyrus beige предиво. Ова густо предиво е лесно да се работи, дозволувајќи им на почетниците и експертите да занает мали и големи проекти без напор. Вклучена шема од внатрешноста на етикетата ви овозможува да започнете со плетење во еден момент. Направено од 100% полиестер, ова трајно предиво од тон на земја е машина што се мие во ладна вода. Глатокото предиво е погодно за игли од 17 американски/11мм или плетење со рака. Од марами до ќебиња, главните простории Chunky Chenille Papyrus Beige предиво ќе донесат дополнителна радост и утеха на секој бод што го плетевте. Главни мекили Chuny Chenille Papyrus беж предиво, 31,7 јарди совршени за проекти за плетење на рака или капчиња. Вклучува шема на внатрешноста на етикетата. Машина за перење [. Главно предиво е погодно за секој од почетници до експерти. Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење ладно; Сув рамен; Не железо; Не бели. Материјал : 100% полиестер.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Материјал : 77% полиестер / 23% рециклиран полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

DEN 1180.80
Рудолф Мини LED стринг светла
  • Ново
Мислење на купувачите:

Рудолф Мини LED стринг светла

Украсете за празниците во стил со вашите омилени божиќни ликови мини LED светлосни комплети Украсете со �

DEN 303.84
Време и време женски бод раб кардиган
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски бод раб кардиган

Времето и бодечкиот кардиган на Тру е трендовски модерен преземање на класичниот кардиган Со својот ка�

DEN 399.52