• Ново
Оригинали на Ханес Оригинали со лесна маица со екипаж со кратки ракави, големини S-4XL

Оригинали на Ханес Оригинали со лесна маица со екипаж со кратки ракави, големини S-4XL

Buyers rating:
DEN 211.20

Износ

Направено со супер мек памук одгледуван во САД, оваа кратка ракав за кратки ракави на Ханес е вистински американски класик. Деталите ја прават разликата, како ширење на капакот со двојна игла на лентата за вратот на потпирачите за вратот за изглед, за изглед што ќе го сакате и квалитетот што ќе го цениме. Лесна со класична силуета за мазно вклопување под јакна или џемпер, оваа екипаж е и соло слој. Материјал : 100% памук; Хедерски бои : мешавина од памук/полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Екипаж со ребра; Двоен-игла зашиени ракави и прислушување на рамо до рамо за удобност и издржливост; Супер-меко чувство. Машки лесен екипаж од Ханес.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers Texlor Оваа лесна патика за влечење има атлетска т�

DEN 319.84