• Ново
Белвил вкупно панел за завеси од сребрена боја - пар секој 52 95 во морнарицата

Белвил вкупно панел за завеси од сребрена боја - пар секој 52 95 во морнарицата

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Колекцијата на Белвил на термички изолирани црни завеси од „Лофт“ е дизајнирана да донесе класичен допир во секоја просторија. Повеќето врзани слоеви на пена на завесата создаваат хотелски квалитет 100% вистинска околина за затемнување. Овие енергетски ефикасни затемнувања за затемнување спречуваат загуба на топлина или климатизација и го намалуваат бучавата надвор од домот. Завесата е направена од квалитетни материјали, е долготрајна, лесна за чистење и се спротивставува на брчки. Можете да ги добиете завесите долги 84 инчи или 95 инчи. Тотално затемнување - Сите производи за затемнување на живеење на мансарда се дизајнирани да блокираат 100% од влезната светлина и да обезбедат вистинско искуство за затемнување идеално за гледање филмови, играње видео игри и добивање на одмор за ноќен сон . заглавие на гром - заглавието на гром на овој панел дозволете Вие треба да висат и да се лизгате лесно и брзо . Енергетски ефикасни - овие завеси за затемнување на хотелски квалитет од страна на Loft Living се специјално изолирани за да ги намалат трошоците за потрошувачка на енергија со намалување на нацрти, заробување на топлината и одржување на студениот воздух во текот на зимата. Отпорност на бучава - Изолационите својства на Loft Living, исто така, пригушуваат бучава однадвор, што е особено корисно за оние кои работат необични часови и имаат потреба од непрекинат сон . УВ заштита - Оваа колекција е дизајнирана да ги блокира УВ зраците и да ги заштити тротоарите и мебелот од боја Засенчување . 100% полиестер - Лицето на завесата и поставата се направени од 100% полиестер. Овој квалитетен материјал е долготраен, лесен за чистење и отпорен на брчки . изолирани - изолирани ткаенини изолирани против летна топлина и зимска студ . лесна грижа - машина за миење и виси за да се исуши.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84