• Ново
Georgeорџ женски и женски плус големина џогери за спиење

Georgeорџ женски и женски плус големина џогери за спиење

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опуштајќи го денот или спиењето ноќта, само што добив многу многу со меки џогери за спиење на Georgeорџ. Тотално поставени, овие панталони се ново суштинско значење за раздвојување на вашиот сон. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Tapered Fight. Подигнување : Среден пораст. Затворање : влечење на стилизирање; еластична лента за половината за дополнителна удобност. Џебови : две странични џебови. Карактеристики : 240 GSM руно ;

Декларирани својства

Најдобри предлози