• Ново
Атлетски чевли за големи меурчиња во Авиа

Атлетски чевли за големи меурчиња во Авиа

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој чевел е лесен, удобен и лесен за носење. Овие патики се одликуваат со плетен текстил на ногата, горниот и видлива единица O2air во петицата за издржливост и извонредно амортизирање, обезбедувајќи врвен изглед и лесно вклопување. Без разлика дали тоа е одење или трчање, нозете ќе ги сакаат овие чевли за трчање на чипка, што го прави ултра удобно и совршено за секој ден. · Плетен текстил Горна · Лесна конструкција · О2 Воздушна единица во потпетица · Стил на чипка · 5мм меморија за пена со 2мм Ева · Подготвен јазик и постава · Избришете ја чистата со крпа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Сигурно ќе фатите многу комплименти во багажникот Ешли од Бринли Ко Оваа силуета на квадратни пети е на�

DEN 819.04
Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers Texlor Оваа лесна патика за влечење има атлетска т�

DEN 319.84
Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24
Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Напредно зачинување со 9шик, 3 женски мекобол Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со

DEN 2.33
Шкотска изрази лента со чипка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шкотска изрази лента со чипка

Шкотска изрази лента со чипка доаѓа во најразлични бои и дизајни за да можете да го покажете вашиот стил

DEN 2.67