• Ново
Заштитник на излез од 6-те засновани на излез, 840J, 20ft., Бело-62940

Заштитник на излез од 6-те засновани на излез, 840J, 20ft., Бело-62940

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Искуството ја прошири моќта со заштитник на излезот на излезот GE 6. Одликувајќи се со шест заземни места, овој продолжен кабел го претвора вашиот редовен излез во разноврсна, ефикасна станица за напојување. Динамичниот 20ft. Опсегот на овој продолжен кабел го прави задолжителен кога ви е потребна моќност и заштита од далечина. Овој издржлив сервисен кабел е изработен од тежок кабел сместен во трајна изолација и јакна на ПВЦ. Дизајнот за заштеда на просторот на рамниот приклучок е дизајниран за да му овозможи на кабелот за напојување да седи близу до идот. Оваа единица има и рејтинг за заштита на пренапони од 840 џули, интегриран прекинувач со прекинувач за ресетирање и автоматска технологија за исклучување за да ја заштити вашата електроника од штетни напонски шила. Вклучените слотови за клучеви на овој продолжен кабел го прават ветре за монтирање на wallид, биро, работна маса или бројач. Нема повеќе да се карате со вашата лента за напојување-создадете постојан приклучок за вашата различна електроника со заштитник на излез на излез GE 6. Проширена моќност - Секоја продолжена кабел доаѓа во бела завршница и има 6 приземни места за наизменична струја за да обезбеди моќност од далечина - совршена за создавање централизиран центар за вашата електроника во вашиот дом, канцеларија, работилница или гаража. Разновиден кабел-екстра долги 20-ти. Кабелот за напојување составен од тешки кабел сместен во трајна изолација на ПВЦ и јакна е доволно силна за да трае цел живот и доволно може да се прошири. Дизајнот за заштеда на просторот на рамниот приклучок е дизајниран за да му овозможи на кабелот за напојување да седи близу до идот. Заштита - со рејтинг за заштита на пренапони од 840 џули, интегриран прекинувач со прекинувач за ресетирање и автоматска технологија за исклучување, овој продолжен кабел е крајна заштита од напон шила и преоптоварување на кола. Функционалност - вклучени слотови за клучеви ја прават оваа единица лесна за монтирање на биро, табела или бројач. Прекинувачот за ресетирање ја става моќта на вашите прсти за лесна контрола на вашата електроника. Доверлив бренд - GE е #1 бренд во кабел за заштита и проширување. Оваа единица е наведена со политики за замена со ограничен живот без проблеми, за мир на умот, дека вашиот уред е поддржан од највисоките индустриски стандарди за перформанси и безбедност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36
Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84