• Ново
Галерија Седум волшебни сандали со вкрстени производи за жени

Галерија Седум волшебни сандали со вкрстени производи за жени

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Гранд карактеристики Оваа елегантна отворена чевли за пети за жени се конструирани со човечка кожа; Единствениот е направен со TPR, а потпетицата е висока 0,50 ”, перничето вградена вградување ви овозможува да ја опуштите ногата без потреба да се држите за Dare Life. Само вратете се или разменувајте. Па, ве покривме! Нема потреба да се чувате повеќе повеќе! Вашите најблиски ќе ох и аах над кул пакувањето за подароци. Становите на Дорсај за жени го подобруваат стилот, ја подобруваат поддршката и ја подобруваат леснотијата и шармот, чекор во модата, чекор во удобност. Совршено вклопување - ова перничиња од кожа од кожа од кожа, изработени сандали за женски фустани, направени со надворешна плоча на TPR. Прошетка со подготвеност - Направете голем впечаток, покажете го вашиот лик и импресионирајте ги луѓето што ве познаваат каде и да одите, било да е на работа, имајте корисни чевли за работа на отворено, забава или свадба носат најмногу стилска и инспиративна венчаница сандали. Затоа, одете напред и направете го денот на вашата сакана личност, денес! Галерија Седум гаранција за доверба Ние сме толку сигурни дека ќе се за inубите во овие чевли со рамни фустани за жени што ги гарантираме цели 30 дена. Нема поставени прашања. Удобност обувки - Опуштете ги нозете во сандали за фустани за жени кои ја гушкаат стапалото, отворените станови за пети го поддржуваат стапалото додека рамно -самостојно ја надградуваат цврстината и ја намалуваат триењето и болката, совршено сандали со пети на пети овозможуваат флексибилност и дишење. Верувајте во галеријата Седум - ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате вашите женски формални чевли за фустани што сме подготвени да го поддржиме вашето купување цели 30 дена. Елегантно пакување - дајте му на вашата сакана личност со крајно искуство за надавање! Полирана, пакување со резолуција ги прави чевлите за женски станови идеални подароци за Божиќ/ Денот на мајката или само гест „Те сакам“.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 0.67
Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума

Petlas Glacier W661 е специјално развиен за да им помогне на возачите да продолжат да се движат во најтешките зим

DEN 1578.88