• Ново
Камен од Кембриџ, 'рѓа-олеј престанува да се заштити сјај на' рѓа, боја на емајл-боја-312817, Оз, пакет

Камен од Кембриџ, 'рѓа-олеј престанува да се заштити сјај на' рѓа, боја на емајл-боја-312817, Оз, пакет

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Камен од Кембриџ, 'рѓа-олеј престанува да се заштити сјај на' рѓата, заштитен емајл спреј-312817, 12 мл, 6 пакет : Обезбедува трајна заштитна обвивка за сите ваши проекти во затворен и отворен простор. Формулата за спречување на 'рѓата нуди одличен отпор на абразија, згаснување, чипување и досадување. Бојата се суши на допир за 2-4 часа и лесно се применува; Покривање до 10 квадратни метри по конзерва. Специјално дизајниран врвот за спреј за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за да се достигнат области. Погодно и за внатрешна и за надворешна употреба на метал, дрво, бетон и asonидање. Формулирани за да се обезбеди одлична превенција на 'рѓа и отпорност на абразија, избледување, испорака и досадување. Се суши на допир за 2-4 часа. 12 мл може да покрие до 10 квадратни метри во зависност од порозноста на површината. Сјајот финиш создава свеж, униформиран изглед. Лесно се нанесува со кој било агол, врвот за спреј за удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67