• Ново
Атлетски работи женско копче за атлетичко копче Sherpa Pullover Sweatshirt

Атлетски работи женско копче за атлетичко копче Sherpa Pullover Sweatshirt

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Кога се повикуваат на отворено, овој кадифен пуловер на Шерпа од атлетски работи ве одржува тост, топло и подготвено за било што. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. средна тежина. Приближно. Должина : 26 ". Застанете јака со затворање на предвремено; стил на пулвер. Неисполнет.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00