• Ново
Главни мрежи за филтрирање на безжични 1 винил светло за филтрирање на светлина, каки

Главни мрежи за филтрирање на безжични 1 винил светло за филтрирање на светлина, каки

Buyers rating:
DEN 722.24

Износ

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1-инчен светло филтрирање на безжични винилни ролетни. Ролетни за филтрирање на светлина ви овозможуваат приватност додека дозволувате надворешна светлина кога е потребно. Винилските ролетни се голема вредност за сите проекти на големината; Тоа е 1-инчен винил летви се издржливи, отпорни на влага и лесни за чистење. Нема повеќе висечки жици, винилни ролетни имаат безжичен дизајн за да обезбедат чист и класичен изглед на секој прозорец во вашиот дом или канцеларија. 1-инчните винилни ролетни за филтрирање на светлина се достапни во сива боја и најразлични големини за да ги вклопат повеќето стандардни прозорци и да имаат едноставен механизам за лифт кој работи со минимален напор со едноставно држење на долната железница и потоа нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина . За да ги отворите и затворите слепите лекови, едноставно извртете го работењето, сакаат десно или лево. Мобилните нијанси се практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци по прифатлива цена. Нашите главни винилни ролетни за прозорецот нудат безбедни решенија за домови и објекти каде што се присутни мали деца и миленичиња. 1-во светло филтрирање безжични слепи дозволува приватност додека нежно филтрирајте ја сончевата светлина. Безжичен дизајн ја прави побезбедна опција за прозорец што го покрива производот за домови со мали деца или миленичиња. За да ја прилагодите висината, подигнете или спуштете од дното. Отворете ги или затворете ги лепчињата на пресвртот на прицврстеното навалување на навалување. Одличен избор за спална соба, дневна соба, семејна соба, трпезарија, кујна или канцеларија каде што се претпочита приватност или меко филтрирана светлина. Винил-главата на винил и дното на шината за прекрасен готов изглед. Прилагодено на посакуваната висина со минимален напор и останува на место кога ќе се ослободи. За внатрешноста на планината, се препорачува да се земе намалување од 1/4-во ширина на отворот на прозорецот за да се обезбеди слепиот да може да се вклопи во прозорецот со помал јаз . Барањата за минимална длабочина за внатрешноста е 1-во, за Внатре во планењето е 1-3/4-во . За надворешна монтажа, се препорачува да додадете дополнителна 3-ин-во целокупната ширина за целосна покриеност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00