• Ново
Карат Т.В. Прстен за ангажман со дијамант 14к бело злато солитер

Карат Т.В. Прстен за ангажман со дијамант 14к бело злато солитер

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Додадете допир на елеганција во вашиот ансамбл со овој неверојатен прстен за ангажман на Soli Taire Miabella Diamond. Монтирано во блескаво бело злато, овој прстен има срцев, скратен дијамант, поставен од срцев удар (G-H, I1) како централен дел што формира стил на пасијанс. Засилен со брилијантен сјај, овој прстен за ангажман на дијаманти сигурно ќе ве стави во центарот на вниманието. Направено во 14к бело злато. 1 CT T.W. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I1. Камења поставени од пронг. Прстен за ангажман. Ширина на опсегот : 1,7 мм. Април Април. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Про обука за глава за глава-бк RDL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про обука за глава за глава-бк RDL

Подгответе се за обука со UFC Pro Обука за обука и добијте дополнителна заштита од погрешно насочени штрај�

DEN 2.33
Лас Вегас Индијана онс:
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лас Вегас Индијана онс:

Las Vegas Raiders NB / Inf Boy Allover Print Sleeper 9 K1 N3 FGE2 69 M Вашите деца ќе се дружат или ќе имаат слатки соништа во овие приј�

DEN 578.24
Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84