• Ново
Единствени поволни цени за женски плус големина со долга ракав копче надолу од тексас

Единствени поволни цени за женски плус големина со долга ракав копче надолу од тексас

Buyers rating:
DEN 463.84

Износ

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Оваа лесна тексас јакна што е доволно елегантна за вашето канцелариско време. Деталите за суровини, но сепак доволно дишат за да се земат во среќен час. Конструирана е од ткаенина за миење, долги ракави што ја дефинираат вашата облека без да бидат обични. Совршено се совпаѓаат со панталони и обични чевли за есенски стил на слободно време. Повод : забава, прием за отворање, секојдневно ноќно излегување. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) ширина на градите - Ширина на рамото Вкупна должина1x - 50 3/8 25 1/4 -29 1/22x - 53 1/2 26 - 29 7/83x - 57 1/8 - - 26 5/8 30 3/84x - 60 5/8 27 3/8 30 3/4 Единствени поволни цени Womenенски плус големина Долг ракав копче надолу со тексас кошула увезена. 100% памук. Цврста боја. Долги ракави. Суров раб. Копче надолу. Редовно вклопување. Тексас јакна. Суво чисто, не бели, не мачкајте суво, ладно железо. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Манограм килим, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Манограм килим, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка ИДГ Батик монограм килим, сина : Убава уметност о�

DEN 3.33
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Додадете го најсечениот нов loafer во вашата гардероба со Millie Loafer од Brinley Co Овој симпатичен loafer има лизгање

DEN 799.84
CJ Professional 1.000-Amp Instant Sumpter
  • Ново
Мислење на купувачите:

CJ Professional 1.000-Amp Instant Sumpter

Cat Professional 1.000 Amp Instant Scumpter има доволно за да ги спои повеќето возила од 12 волти, вклучувајќи камиони и SUV Вн�

DEN 3.00
Активен спортски градник во Авиа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Активен спортски градник во Авиа

Чувајте ја како се движи во спортскиот градник во студиото во Авиа Рамните споеви ве одржуваат пријатно

DEN 2.33