• Ново
Cricut® Sportfle Iron-on vinyl, True Blue, 11,8 24

Cricut® Sportfle Iron-on vinyl, True Blue, 11,8 24

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Outlasts 50+ мие!* Направено специјално за полиестер и најлон активна облека, овој флексибилен, истегнат материјал за железо со ™ гаранција* се наведнува и се движи со телото и ги задржува униформите и тимската опрема. Прилагодете ги тимските дресови, униформите, хеланките и многу повеќе. За сите машини за сечење Cricut®. За беспрекорна апликација за железо, користете го Cricut Easy Press®. Или аплицирајте со железо за домаќинството. Упатствата за нега се применуваат само на пред-измиени и целосно сушени материјали. Дозволете 24 часа по апликацијата пред да се измие. Измијте и исушете го суво внатре. Не бели. Ако треба да пеглате, само железо на задната страна на облеката. 1 ролна (30 см x 61 см), Sportflex Iron-On True Blue. Направено специјално за полиестер и најлон активна облека. Се протега и флексиби со јога панталони, маички и многу повеќе. Outlasts 50+ мие!. За сите машини за сечење Cricut®.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ресурси за учење EASI-SPEAK CHALGER центар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ресурси за учење EASI-SPEAK CHALGER центар

Hub има доволно USB порти за наплата до пет единици EASISPEAK или EASISpeak Pro одеднаш Приклучоци за центри во вашиот

DEN 2.67
Печено говедско месо со сиво оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Печено говедско месо со сиво оз

Печено говедско месо од Хормел е парчиња вистинско говедско месо спакувано во богата гравита без состо�

DEN 879.84
Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума

Kumho Ecsta PS91 е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила . Гумата обезбедува одлична

DEN 2.67