• Ново
Индустриска хартија за завиткување на најголемиот дел, 1 пакет, мат сина обвивка за подароци, квадратни метри

Индустриска хартија за завиткување на најголемиот дел, 1 пакет, мат сина обвивка за подароци, квадратни метри

Buyers rating:
DEN 155.20

Износ

Пронаоѓањето на совршен подарок за таа посебна личност во вашиот живот е доволно тешко без додаден стрес да мора да купите хартија за завиткување за да одите заедно со неа. Она што е уште по стресно е кога ќе почнете да истекувате хартија за завиткување додека ја завиткате таа сегашност. Ние дури и нема да прибегнеме кон хиперболи со оваа; Ова е огромна болка. Па, каков подобар начин да ги поправите вашите големи проблеми со ролни за хартија за завиткување во индустриска големина! Мат сина обвивка за подароци. Големина : 416 квадратни метри на обвивка (208 'x 24 "). Количина : 1 ролна со индустриска големина, се продава индивидуално. Оваа живописна обвивка за подароци е обликувана од мазна, квалитетна хартија која има убава вкоренета текстура финиш !. Овој уникатен рефус хартијата за завиткување е совршена за сите и за сите потреби за надавање! Од малопродажни бизниси на кои им е потребна нивната хартија да трае во текот на годината, до оние кои сакаат да продолжат да даваат време за да дојде време!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36