• Ново
Џемпер за машка и голема машка машка врата, до големина 3XL

Џемпер за машка и голема машка машка врата, до големина 3XL

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Без разлика дали се носи под јакна, преку кошула или обична мета, или самостојно, овој машки џемпер од Georgeорџ ќе ви помогне да останете топло и стилски. Спарете го со омилените фармерки и чевли за без напор, ладен изглед. Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. V-neckline. Долги ракави. Повлечен стил. Ребрести плетени манжетни и ленти. Опуштено вклопување. Плетена ткаенина на Хачи. 90% памук, 10% кашмир. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

20 Evergreen Grapevine венец
  • Ново
Мислење на купувачите:

20 Evergreen Grapevine венец

Гропвевин е рачно изработена со класичен благороден ела, кедар и бор за да го создаде ова рустикално пре

DEN 2.33