• Ново
Време и TRU жени плус големина мини лента за печатење на врвот за капење Танкини

Време и TRU жени плус големина мини лента за печатење на врвот за капење Танкини

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Издолжете ја вашата форма во овој ласкав шарен танкини од време и TRU. Овој врв на пливање нуди оптимална удобност со меки отстранливи чаши и прилагодливи ленти за да можете да изгледате најдобро додека дневно покрај водата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Меки отстранливи чаши. Прилагодливи ленти. Наредени. Пад на деколте. 88% најлон/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Шарени костими за капење Танкини за плус големина жени од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33